Davut KARA

Bilişim Sistemleri Mühendisi

Bu blog, 5 yıl önce, bilişim ve diğer konularda hakkında, makalelerime yer vermek amacı ile açılmıştır.

Android Xposed Sorunsuz Versiyon

Xposed-Framework-for-Android-GuideXposed ile root izinli telefonunuzu özelleştirebilirsiniz. Xposed için yazılmış özel modülleri kullanarak telefonunuzun performansını artırabilir ve görünümünü değiştirebilirsiniz. Bazı romlarda xposed sorun çıkarabiliyor daha doğrusu kurduğun vakit yükleme problemi ile karşılaşabiliyorsunuz bu yüzden xda devoloper web sitesinde karşılaştığım stabil versiyonunu burada paylaşmak isteidm.

Açıklamalar: (Daha önceden kurduğunuz xposed sürümünü kaldırabilirsiniz.)
1. İlk olarak Xposed Yükleyici APK dosyasını indiriniz.
2. Telefonunuza kurup çalıştırıınız Framework – >”Install/Update” yoluna takip ederek yüklemeyi yapınız. Bu sürümde yükleme hatası almazsınız.
3. Yine framework bölümünün içinde en alt seçenek olan Reboot tuşuna basınız bu sayede telefonunuz yeniden başlatılacaktır.
4. Tebrikler Xposed sorunsunuz kuruldu!

Xposed Yükleyici APK Tıkla İndir

not: açılan sitede 5 saniye bekleyin sağ üst köşedeki skip ad tıkladıktan sonra indirmeye başlayabilirsiniz.

  • yahya

    selam yukleme yapiyorum ama install/update secenegi aktif degil butun surumlerini denedim cihazim lg g3 lolipop ama olmadi bu sorun neden..

    • cihazınınz rootlu mu ?

  • Bu kurma işlemini defalarca yapmama rağmen hala xposed en son sürümü aktif değildir.Şimdi framework kurmak ve yeniden başlatmak ister misiniz? yazısı çıkıyor yardımcı olur musunuz önemli.
    Telefon GM Discovery Elite

    • Kardeş benim teyy 2014 te yav şunu bloga bir atıyım belki lazım olan olur diye attığım uygulamayla ilgili yardım istiyorsun eyvallahta üstünden 2 yıl geçmiş 😀 Ben xposed ne olduğunu zor hatırlıyorum şuan 😀 Kusura bakma valla akıllı telefon forumlarına vs yazsan cevap alırsın heralde kolay gelsin 🙂