Davut KARA

Bilişim Sistemleri Mühendisi

Bu blog, 5 yıl önce, bilişim ve diğer konularda hakkında, makalelerime yer vermek amacı ile açılmıştır.

Rapçi Big O – Bedava

Merhabalar bu yazıda rapçi big o yu tanıtmak istedim sen nerde karşılaştın diye sorarsanız. Müyap youtube kanalının son yüklendiklerine bakarken bu şarkıyı gördüm açıkcası fena değil aksine hoşuma gitmiş bir şarkı. Big O nun kim olduğunu biraz araştırmak istedim ama ondan önce videouyu izlemenizi tavsiye edeirm.

Big O Kimdir ?

Kim olduğunu internette araştırdım ama bir sonuç çıkmadı zahmet edip biraz daha araştırdım. Daha önceden Sekiz adlı rap grubunda bulunan bir rap sanatçısı sekiz grubu ise 8 kişiden oluşan bir rap grubudur big o , onlarla birlikte çalıştıkdan sonra kendi parçasını yapmış sanırım. Bende kesin bilgiler veremiyorum. Araştırıp bulduğum bilgiler bu kadar ama şarkısını beğendim. Kişiliğide biraz komik, eğlence adamı gibi birisi müzik hayatında ona başarılar diliyorum. Buyrun dinleyin umarım beğenirsiniz.

Son yorum..

2006 ila 2010 yılları arasında çok canlanmış rap piyasası şu aralar durgun kalıplaşmış rap sanatçılarından başka yeni rap sanatçılarıda çıkıyor tabi bunları yadırgamamak lazım herkese şans verilmeli.