Davut KARA

Bilişim Sistemleri Mühendisi

Bu blog, 5 yıl önce, bilişim ve diğer konularda hakkında, makalelerime yer vermek amacı ile açılmıştır.

Biraz Mola Vermek Gerek

birazmola

Blog yazmaya biraz ara veriyorum. Bunun nedeni web sitem ile fazla ilgilenemiyor olmam. Kişisel blog tutmak dan çok ingilizce bilgimi geliştirmem adına bazı ufak uygulamalar ve çalışmalar yapacağım. Yaptığım çalışmaları büyük ihtimalle buradan duyurabilirim.

Üniversitede hazırlık bölümünde okumaktayım haliyle bölümüme geçebilmek için iyi derecede ingilizce öğrenmiş olmam gerekiyor. Bu konuda bilgisayarı olumlu derecede kullanacağım. Daha çok ingilizcemi geliştirmem ve tekrar yapmam adına kendim için web sitemde ufak uygualamalar hazırlıyorum örneğin kelime ebzerlemek için ufak bir uygulama yaptım. Kaçırdığım veya tekrar etmem gereken konuları yine internetten takip edeceğim. Açıkcası keni blogumada ingilizcede öğrendim yeni şeyleri yazma fikrim var ancak. İyi düzey bilgim olmadığı için yanlış bilgi vermek istemem.

Daha önceden programlama adına hazırladığım  makale ve dersler mevcuttu bir süre bunları devam ettiremeyeceğim takip eden arkadaşlardan bu konuda özür dilerim. Bir süre bu makalelerin devamı gelmeyecek..