Sunday

21

July

2013


0

YORUM

Hakkımda

4 yıl önce yazıldı, 4 ay önce güncellendi.

dkara-photoAdım Davut, 1995 doğumluyum. 2007 den beri web programlama ile ilgileniyorum.  Atılım üniversitesi Bilişim Sistemleri Mühendisliği okuyorum.

Dipnot: Bu websitesi WordPress CMS sistemini kullanarak yaptığım ve tasarımının html,css,js,php,wp codex tamamen kendi ellerimle kodladığım bir websitesidir. (Hazır tasarım kullanılmamıştır.)

Bildiklerim: Html,Css,Js(AngularJS,jQuery),PHP, WordPress, Phonegap, C (Orta düzey)

Şuan ilgilendiklerim:

C++ (Okul dolayısyıla.)

Kullandığım programlar: Filezilla, Notepad++, Photoshop, Putty

Tarayıcı tercihim: YandexBrowser, Mozilla Firefox

İşletim Sistemi: Sektörden dolayı artık linux ile ilgilenmem gerektiğini düşünüyorum bu yüzden linux kullanıyorum, ancak bilgisayarımda windowsda olmak üzere her iki işletim sistemi mevcut.

Sistemim:

İntel i7 6700hq, 16gb ram, 1tb, GTX950M ekran kartı (Asus X550VX)

Çalışmalarım:

 Bugüne kadar bir çok çalışmam oldu aktif olarak çalıştığım bir kaç yer var, ve ara sıra freelance (serbest) olarak çalışmalarım oluyor.

Front-End mi yoksa Back-End mi diye sorasanız. Back-End ciyim ama kendi çalışmalarımda tasarımcı yoksa Front-End de yapıyorum.

Aldığım Ödüller

 2015-2016 Dönemi Atılım Üniversitesi 3. Yazılım Yarışmasından “Atılım Mobil” adında bir uygulama yaparak Mansiyon ödülü aldım. Detaylar http://atilim.edu.tr/haber/yazilim-yarismasinin-kazananlari-belli-oldu-5336