Davut KARA

Bilişim Sistemleri Mühendisi

Bu blog, 5 yıl önce, bilişim ve diğer konularda hakkında, makalelerime yer vermek amacı ile açılmıştır.

Tubidy Müzik Video Resim İndirme Sitesi

tubidyTubidy 2009 dan günümüze kadar aktif olan bir indirme sitesidir. Mobil telefonlar için hazırlanmış müzik video vb indirme sitesi. Örneğin aradığınız bir videoyu hep izleme hem 3gp formatında indirme hemde mp3 e çevirme gibi gelişmiş özellikleri mevcut. Bu konu hakkında diğer siteler şu şekilde bahsetmiş.

Tubidy den bir kaç görüntü.

Tubidy Anasayfa

Tubidy Anasayfa

Tubidy Video müzik indirme

Tubidy Video müzik indirme

 

Tubidy için diğer sitelerin paylaşımları

 

Birçok kullanıcının internete giriş sebeplerinden birisidir müzik dinlemek ve beğendiği müzikleri, mp3 leri indirmek. Bu konuyla ilgili internet ortamında birçok websitesi var ama bu websitelerinden maalesef sadece birkaçı güvenilir. Güvenilir bir müzik sitesinin zor bulunmasının yanısıra bir çoğumuz müzik dinlemek veya indirmek için internete girerken birtek bilgisayarımızdan değil aynı zamanda cep telefonlarımızdan da faydalanmaya başladık. İşte bu saydığım her iki duruma da hitap edebilen bir siteyi tanıtacağım bugün. Ücretsiz müzik indirebileceğiniz, ücretsiz mp3 indirebileceğiniz bir site olan tubidy, dünya genelindeki internet fenomenleri arasında çoktan yerini almış durumda. Ülkemizde de hızla yükselen bir arama hacmine sahip olan tubidy yakın zamanda herkesin kullandığı bir site olma yolunda sağlam adımlarla ilerliyor.

Peki tubidy sitesinde neler yapabilirsiniz? Tubidy sitesinde aramalar yaparak dilediğiniz müziği, mp3 ü dinleyebilir, beğendiklerinizi istediğiniz formatta ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Kullanımı çok basit olan bu sitede öncelikli olarak yapmanız gereken şey tubidy sitesine bu linkteki “Sign up for an account” kısmından üye olmak. Üye olduktan sonra tubidy site adresini sık kullananlara eklemenizi tavsiye ederim. Çünkü gerçekten çok kullanışlı bir site. Siteye kullanıcı adınız ve şifrenizle giriş yaptıktan sonra en üstteki “search” kısmına hangi şarkıyı, mp3 ü indirmek istiyorsanız onu yazıyorsunuz. Çıkan sonuçlardan herhangi birinin üzerini tıkladığınızda size birçok formatta beğendiğiniz şarkıyı, mp3 ü, videoyu indirmek için alt alta alternatifler sunuyor. İstediğiniz formatı tıklayarak müzik indirme işlemini tamamlıyorsunuz. Bu kadar basit ve herşeyden önemlisi tamamen ücretsiz. Şimdi bedava mp3 indirmek için bu linki, istediğiniz müziği, oyunu veya videoyu aramak için bu linki tıklayın.

Tubidy Nasıl Kullanılır?
Tubidy tamamen ingilizce hazırlanmış bir site olduğu için, tubidy müzik indirme programını nasıl kullanacağınızı tam olarak anlayamamış olabilirsiniz. Bu durumda olan bir çok okuyucumuz olduğunu düşünerek Tubidy mp3 müzik indirme nasıl yapılır? başlıklı yazımda resimli olarak tubidy mp3 müzik indirme nasıl yapılır konusunu anlattım. Dilerseniz bu yazımı okuyarak ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.
kaynak: netkili .com

  • orhan

    Çok memnunum yillardir kullaniyorum tavsiye ederim herkese